Informujemy, że wpływ na koszt kredytu ma także Twoja przeszłość kredytowa. Im ona lepsza, tym możliwa korzystniejsza oferta .
wkład własny – czyli środki własne zaoszczędzone i następnie wniesione na rzecz zakupu mieszkania czy domu lub budowy , mogą być podstawą do obniżki kosztu kredytu. Obecnie minimalny poziom wymaganego wkładu własnego to 10% ale im wyższy ten wkład tym korzystniejsze parametry kredytu.

TOP FINANCE PREMIUM w trakcie procesowania kredytowego nie pobiera żadnych środków w postaci prowizji. Obsługa w fazie przygotowania wniosku kredytowego może być prowadzona w domu klienta. Jednakże sama umowa kredytowa jest zawsze podpisywana w banku.
Dokładamy starań by wyjaśnić dokładnie wszelkie pytania jakie klient może mieć.

Uwaga :
W ofercie TOP FINANCE PREMIUM nie ma pożyczek parabankowych czy innych podmiotów oferujących kredyty. Oferujemy tylko produkty bankowe – są one bezpieczniejsze, oparte o jasne wytyczne Komisji Nadzoru Finansowego. Dlatego też w trakcie procesu są sprawdzane lub mogą być sprawdzane bazy BIK, BIG oraz inne, które mają umożliwić realizację kredytu dopasowanego do profilu klienta, premiującego dobrą przeszłość klienta z jednej strony oraz zapewniające przyjęty poziom bezpieczeństwa przez bank z drugiej strony.

W skrócie firmy parabankowe nie sprawdzając baz BIK, BIG czy innych, oferują produkt, który może być znacznie droższy z mnóstwem zapisów na granicy prawa, które mogą w konsekwencji okazać się najdroższą pożyczką jaką sobie można wyobrazić. Rekomendujemy by raczej podjąć negocjacje z bankiem aniżeli korzystać z takich instytucji, które chcą sporo oferować niczego nie sprawdzając. To tzw. ryzyko jest wliczone w taką pożyczkę z dużym okładem. My nie mamy takiej oferty bo uważamy, że klient ponosi zbyt duże ryzyko. Głównie finansowe ryzyko. Zatem w ubieganiu w pożyczkach „niebankowych” zalecamy naprawdę daleko idącą ostrożność w podejmowanych decyzjach .