Oczywiście powyższy  filmik przedstawia wyidealizowany sposób realizacji drogi do własnego mieszkania czy  domu. Ale można to marzenie, ten cel zrealizować szybko i – co ważne- bezpiecznie. Korzystając z potencjału jaki oferuje kredyt mieszkaniowy.

  1. Kredyt mieszkaniowy (hipoteczny )- to sposób na pozyskanie dużej ilości  środków  w sposób bezpieczny.
  2. Kredyt mieszkaniowy (hipoteczny )-to także dodatkowa weryfikacja banku pod kątem prawnym w odniesieniu do kupowanej nieruchomości . Bank nie sfinansuje zakupu nieruchomości jeśli zostaną ujawnione wady prawne na tej nieruchomości. Co zabezpiecza Cię przed kłopotami  związanymi z zakupem domu mieszania który ma taką wadę.
  3. Kredyt mieszkaniowy (hipoteczny )- to niska marża i dogodne oprocentowanie  (wibor poniżej 1,7%)
  4. Kredyt mieszkaniowy (hipoteczny )- to długi okres kredytowania , i możliwość wcześniejszej spłaty
  5. Kredyt mieszkaniowy (hipoteczny )- to elastyczność  i bezpieczeństwo zawsze możesz dom mieszkanie sprzedać ,spłacając w ten sposób swój  kredyt . By następnie  kupić inne mieszkanie w innym miejscu mniejsze lub większe.
  6. Kredyt mieszkaniowy (hipoteczny )- skorzystaj z promocji jaką bankowość oferuje. Banki każdego dnia maja w ofercie coś co jest warte analizy, bo obniża koszt obsługi kredytu.
  7. Kredyt mieszkaniowy (hipoteczny )-  to też koszt i nie jest to darmowe narzędzie !!! ale koszt stosunkowo niski ,zbilansowany i rozłożony w czasie. A więc bezpieczny . Oferta  banków choć różnorodna to jednak zbliżona do siebie ,czasem decydują szczegóły o tym że dany kredyt jest lepszy bo np.  tańszy. Chętnie pomożemy w wyłowieniu najlepszych ofert w oparciu o cel jaki klient ma. Omówimy  nie tylko  możliwości w ramach oferty jaką ma  bank finansujący wskazując istotne korzyści ale także warunki jakie klient musi spełnić
  8. Kredyt mieszkaniowy (hipoteczny ) To kredyt który może mieć swój ludzki wymiar a dobrze wyjaśniony wytłumaczony , stanie się prosty w obsłudze a przy tym  zrozumiały .